Ik ben al deelnemer
-Inloggen-
Ik wil deelnemer worden
-Aanmelden-
NIEUW! 
Bid or Buy Auction
online zakendoen
 met bieders uit Europa
terwijl de auto nog bij u staat!
ook aanbod?
start: woensdag
 op oneven weeknummers
einde: maandag
op even weeknummers
taxatie?
bel met onze
veilingcoordinatoren

leasemaatschappij?
kijk eens op:
www.autoinspectie.nl
wij inspecteren met
online schadecalculatie
op uw of onze locatie
wij veilen uw auto's 
tegen de hoogste prijs
incl. ALLE afhandeling
de kortste doorlooptijd!
scherpe tarieven
2600 kopers!

              

U bent curator?
Autoveiling.nl
de specialist in
openbare verkopen
VRT taxaties
met
opbrengstgarantie

Autoveiling.nl
the remarketing company

aanvoer transport
stallen
wassen
ontletteren
apparatuur uitbouwen
inspectie
schadecalculatie
taxatie
veilen
incasso
interesse? 
bel met
onze account managers

2x per week
Live Hamerveiling
slechts 2 min 
per auto
Dinsdag 09:30
Donderdag 09:30

Naast de veilingen
op deze site
organiseren wij wekelijks:

Stam Groep
besloten veiling
vrijdag t/m maandag



www.stamautoveiling.nl

Alcredis Finance
besloten veiling
vrijdag t/m maandag
altijd één van de volgende veilingen:

www.toyota-occasionveiling.nl

www.suzuki-occasionveiling.nl


www.lexus-occasionveiling.nl


www.averus-veiling.nl

ook interesse?
bel met onze
account managers!



Momenteel in de veiling

( 370 AUTO'S )

Veilingwijzer bij inkopen

Print versieWerkwijze bij inkopen

  • Naast onderstaande informatie vindt u bij elke veiling overzichtelijke biedinstructies.
  • Als u niet in de gelegenheid bent om een live Hamerveiling te volgen dan kunt u bij uw elektronische veilingassistent vooraf een maximum bod ingeven in het Inkoop Menu. Dit kan ook vanuit de per e mail verstuurde kavellijst door middel van de button ‘nu bieden’. Bellen kan natuurlijk ook.
  • Een bod kan niet worden verlaagd en is geldig tot 48 uur na het einde van de veiling.
  • Een bod is provisioneel als u de hoogste bieder bent maar de minimum verkoopprijs (limiet) is hoger dan uw bod.
  • De verkoper kan de auto dan alsnog aan u toezeggen of middels bemiddeling van Autoveiling Nederland wordt alsnog een akkoord bereikt. U wordt altijd per mail of telefonisch op de hoogte gebracht.
  • Direct nadat u de e-mail ‘bevestiging gekochte auto’ heeft ontvangen vindt u in uw Inkoop Menu de factuur. Het is belangrijk dat u deze binnen 24 uur betaalt, waarna u binnen uiterlijk vijf werkdagen de auto kunt verwachten. De originele factuur sturen wij u samen met het kenteken toe.
  • Het invoeren van een auto gaat middels een RDW koppeling. De standaarduitrusting volgens originele prijslijst kan afwijken van het betreffende kavel. De door de inbrenger opgegeven opties zijn bindend. Bij een verschil tussen foto en een omschrijving is het beeld op een foto bindend.
  • Beschrijvingsgarantie. Als koper van een auto heeft u Beschrijvingsgarantie. Dit betekent dat de auto u is zoals beschreven. Als u een auto gekocht heeft en deze is bij u gelost, dan kunt u aanspraak maken op deze Beschrijvingsgarantie tot een werkdag na levering en binnen 10 km van de kilometerstand op de vrachtbon. Voorwaarde is dat u de vrachtbon kunt overleggen met daarop de volgende gegevens; leveringsdatum, tijd, kilometerstand en constatering van de extra schade ten opzichte van de schade gemeld op het Inbrengformulier. Als u de auto zelf ophaalt, heeft u Beschrijvingsgarantie tot het laden van de auto. Claims worden alleen behandeld als deze worden ingediend per fax, e-mail of via de website, met bewijsvoering. Als u akkoord gaat met de staat van de auto dan kunt u in het Inkoop Menu bij afhandeling de auto op ‘akkoord’ zetten. Na een werkdag vanaf het moment van lossen gaat Autoveiling Nederland er automatisch vanuit dat de auto akkoord is. De auto wordt betaalt aan de verkoper en de transactie wordt afgerond. De koper ontvangt van Autoveiling Nederland het kentekenbewijs samen met de originele factuur per post.
  • De koper heeft garantie op de juistheid van de beschrijving van de auto, hieronder vallen de foto's en de tekst van de beschrijving. Omdat auto’s uitsluitend aan RDW erkende Autobedrijven verkoopt hanteert Autoveiling Nederland op deze garantie wel een eigen risico van € 350,= excl. BTW op carrosserieschaden en € 350,= excl. BTW op een technische mankementen. Als bij aankomst blijkt dat de auto niet in de staat verkeert zoals beschreven op het Inbrengformulier en de kosten hoger zijn dan het eigen risico, dan kunt u dit ook in uw Inkoop Menu bij afhandeling aangeven bij ‘niet akkoord’. Autoveiling Nederland beoordeelt de claim en bemiddelt indien nodig in een schappelijke oplossing waarin beide partijen zich kunnen vinden. Dit kan zijn een verlaging van de koopprijs of een vergoeding van de reparatienota. Wordt er geen oplossing bereikt dan is Autoveiling Nederland gerechtigd de koop te ontbinden en gaat de auto retour inbrenger. De koper ontvangt dan het totaalbedrag terug.
  • Het kenteken ontvangt u zo snel mogelijk na akkoord melding van de auto. Dit doet u in uw Inkoop Menu bij ‘afhandeling’. U bent verplicht de auto na ontvangst te stallen op het adres dat u bij het RDW heeft opgegeven als uw vestigingsadres. Gevolgen van het onoordeelkundig omgaan met de RDW erkenning van Autoveiling Nederland of de verkoper worden conform de Algemene Voorwaarden te allen tijde verhaald op de koper in kwestie.
  • Wij verzoeken u de auto direct na ontvangst van het kenteken te vrijwaren en het origineel vrijwaring bewijs per omgaande op te sturen aan Autoveiling Nederland.
  • De transporttijd bedraagt maximaal vijf werkdagen na betaling van de aankoopfactuur. In incidentele gevallen is het mogelijk de auto zelf op te halen bij de verkoper. Autoveiling coördineert een dergelijke aanvraag. U betaalt hiervoor administratiekosten.
  • Als u het oneens bent met een beslissing van Autoveiling Nederland inzake een oplossing van een claim, of om welke andere reden dan ook, kan is Autoveiling Nederland gerechtigd een onafhankelijk expertisebureau in te schakelen. Autoveiling Nederland handelt dan vrijwel altijd conform zijn oordeel. Degene door de expert in het ongelijk wordt gesteld is gehouden tot betaling van de expertisekosten. 
    Alle biedingen zijn inclusief BTW / Marge.
  • Tot slot: bekijk goed de foto’s en lees goed het Inbrengformulier, dan weet u wat u koopt!