Ik ben al deelnemer
-Inloggen-
Ik wil deelnemer worden
-Aanmelden-
NIEUW! 
Bid or Buy Auction
online zakendoen
 met bieders uit Europa
terwijl de auto nog bij u staat!
ook aanbod?
start: woensdag
 op oneven weeknummers
einde: maandag
op even weeknummers
taxatie?
bel met onze
veilingcoordinatoren

leasemaatschappij?
kijk eens op:
www.autoinspectie.nl
wij inspecteren met
online schadecalculatie
op uw of onze locatie
wij veilen uw auto's 
tegen de hoogste prijs
incl. ALLE afhandeling
de kortste doorlooptijd!
scherpe tarieven
2600 kopers!

              

U bent curator?
Autoveiling.nl
de specialist in
openbare verkopen
VRT taxaties
met
opbrengstgarantie

Autoveiling.nl
the remarketing company

aanvoer transport
stallen
wassen
ontletteren
apparatuur uitbouwen
inspectie
schadecalculatie
taxatie
veilen
incasso
interesse? 
bel met
onze account managers

2x per week
Live Hamerveiling
slechts 2 min 
per auto
Dinsdag 09:30
Donderdag 09:30

Naast de veilingen
op deze site
organiseren wij wekelijks:

Stam Groep
besloten veiling
vrijdag t/m maandag



www.stamautoveiling.nl

Alcredis Finance
besloten veiling
vrijdag t/m maandag
altijd één van de volgende veilingen:

www.toyota-occasionveiling.nl

www.suzuki-occasionveiling.nl


www.lexus-occasionveiling.nl


www.averus-veiling.nl

ook interesse?
bel met onze
account managers!



Momenteel in de veiling

( 306 AUTO'S )

De consument loopt momenteel warm voor een jonge gebruikte auto blijkt onder meer uit branchecijfers zoals de AOX. Om tegemoet te komen aan de wens van veel autobedrijven om hierop in te kunnen spelen organiseert Autoveiling Nederland, marktleider in online auto remarketing, op vrijdag 18 september 2009 een veiling van ruim 100 First Class auto’s. De auto’s zijn maximaal vier jaar oud zijn en hebben een kilometerstand die niet hoger is dan 120000. Deze veiling, de First Class Sale genoemd, vindt voor de eerste keer plaats en zal naar alle waarschijnlijkheid worden vervolgd.

De auto’s worden live op internet geveild in een snelle hamerveiling. Met snel wordt bedoeld dat de gemiddelde veilingtijd per auto minder dan twee minuten bedraagt. Hiermee vult Autoveiling Nederland de behoefte in van autobedrijven om auto’s te kunnen bijkopen zonder hieraan veel tijd te moeten besteden. Na betaling worden de auto’s binnen enkele dagen bezorgd.

Van iedere auto is een compleet inspectierapport aanwezig waarop de koper beschrijvingsgarantie heeft. De auto’s zijn hoofdzakelijk afkomstig van leasemaatschappijen, autoverhuurders, fleetowners en groothandelaren.
De bieder die cumulatief het meeste biedingen doet ontvangt, ter introductie van deze First Class Sale, ook een First Class Prijs: €1000,- shoptegoed bij de Bijenkorf.
Deelname is mogelijk voor ieder autobedrijf na aanmelding. Het aanmelden als deelnemer is geheel gratis.