ZOEKEN

De mensen achter AutoVeiling.nl

Onze collega’s maken het verschil

Dit team van professionals staat voor u klaar. Neem gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder. Wij zijn bereikbaar voor al uw vragen met betrekking tot de verkoop of aanschaf van uw auto(‘s). Bent u nog geen klant? Meld u dan hier aan.

Antoine Horsten

Antoine Horsten

Implementatie manager

088 44 70 702
antoine@autoveiling.nl

Dion van der Loo

Dion van der Loo

Assistent Veilingmeester

088 33 50 507
dion@autoveiling.nl

Gea Grootswagers

Gea Grootswagers

Administratie

088 33 50 510
administratie@autoveiling.nl

Hans Meijering

Hans Meijering

Sales

088 33 50 500
hans@autoveiling.nl

Hiddo Didden

Hiddo Didden

Veilingmeester

088 33 50 501
hiddo@autoveiling.nl

Jacco Geluk

Jacco Geluk

Manager AutoVeiling.nl

088 33 50 506
jacco@autoveiling.nl

Jeroen van den Dikkenberg

Jeroen van den Dikkenberg

Senior Applicatiebeheerder

088 44 70 740
jeroen@autoveiling.nl

Jeske Laureijsen

Jeske Laureijsen

Afhandeling

088 33 50 510
afhandeling@autoveiling.nl

Marièlle Dankers

Marièlle Dankers

Administratie

088 33 50 510
administratie@autoveiling.nl

Mario Ackermans

Mario Ackermans

Veilingmeester

088 33 50 504
mario@autoveiling.nl

Rene van den Anker

Rene van den Anker

Controller

088 44 70 730
administratie@autoveiling.nl

Rick Duvaloois

Rick Duvaloois

Veilingmeester

088 33 50 505
rick@autoveiling.nl

Sjoerd Hooikaas

Sjoerd Hooikaas

Applicatiebeheerder

088 44 70 741
sjoerd@autoveiling.nl

Vanessa Baumbach

Vanessa Baumbach

Manager ICT & Projecten

088 44 70 742
vanessa@autoveiling.nl

Walter Stoof

Walter Stoof

Commercieel directeur AVN Remarketing

088 44 70 750
walter@autoveiling.nl

Wierd Meijering

Wierd Meijering

Algemeen directeur

088 44 70 755
wierd@autoveiling.nl