ZOEKEN

>> Home | Over AutoVeiling.nl | Missie & Visie | Mensen achter AutoVeiling.nl | Algemene voorwaarden

De mensen achter AutoVeiling.nl

Onze mensen zijn het bedrijf

Dit is het team van professionals dat voor u klaar staat. Neem contact met ons op via telefoon, e-mail of chat en wij helpen u graag verder. Wij zijn bereikbaar voor al uw vragen met betrekking tot de aanschaf van een nieuwe dienst of product en uiteraard voor al uw vragen of de producten en diensten die u al gebruikt.

Veilingmeesters

Hiddo Didden

Hiddo Didden

Teammanager Inside Sales

h.didden@autoveiling.nl

Mario Ackermans

Mario Ackermans

Veilingmeester

m.ackermans@autoveiling.nl

Rick Duvaloois

Rick Duvaloois

Veilingmeester

r.duvaloois@autoveiling.nl

Patrick Terschegget

Patrick Terschegget

Veilingmeester, Consultant Sales Solutions & Erkend Register Taxateur

p.terschegget@autoveiling.nl

Sales

Walter Stoof

Walter Stoof

Directeur Business Development & Operations

w.stoof@autoveiling.nl

Hans Meijering

Hans Meijering

Sales promotor

h.meijering@autoveiling.nl

Jacco Geluk

Jacco Geluk

Sales promotor

j.geluk@autoveiling.nl

Administratie, Finance & ICT

Jeroen van den Dikkenberg

Jeroen van den Dikkenberg

Manager Back-Office & ICT

j.vandendikkenberg@autoveiling.nl

Sjoerd Hooikaas

Sjoerd Hooikaas

Medewerker ICT

s.hooikaas@autoveiling.nl

Harm Ophorst

Harm Ophorst

Administratief Medewerker

h.ophorst@autoveiling.nl

Directie

Wierd Meijering

Wierd Meijering

Algemeen Directeur, Erkend Register Taxateur & Veilinghouder

w.meijering@autoveiling.nl
Walter Stoof

Walter Stoof

Directeur Business Development & Operations

w.stoof@autoveiling.nl