the remarketing people

Bij Autoveiling Nederland werken voornamelijk mensen met een automotive-hart. Wij verstaan als geen ander wat u wilt en bedoelt. Hieronder vindt u "the remarketing people" van de AVN Group, waar Autoveiling Nederland onderdeel van uit maakt. Mocht u specifieke vragen hebben, neem dan contact op met één van onderstaande medewerkers.

Wierd Meijering
Algemeen Directeur,
Erkend Register Taxateur en Veilinghouder
AVN Group B.V.
w.meijering@avngroup.eu
+31 6 53911019

Imra van Peer
Management Assistente
AVN Group B.V.
i.vanpeer@avngroup.eu

Walter Stoof
Business Development Manager
AVN Group B.V.
w.stoof@avngroup.eu
+31 6 51607528

Elvira Broertjes
Senior Accountmanager
AVN Group B.V.
e.broertjes@avngroup.eu
+31 6 21142110

Jeroen van den Dikkenberg
Manager Back-Office & ICT
Autoveiling Nederland B.V.
j.vandendikkenberg@autoveiling.nl
+31 6 54288433

Rick Wiekeraad
Financial Controller
Autoveiling Nederland B.V.
r.wiekeraad@autoveiling.nl
+31 416 320011

Patrick Terschegget
Consultant Sales Solutions,
Erkend Register Taxateur
Autoveiling Nederland B.V.
p.terschegget@autoveiling.nl
+31 6 21982306

Hiddo Didden
Teammanager Inside Sales
Autoveiling Nederland B.V.
h.didden@autoveiling.nl
+31 6 53222375

Emir Berberovic
Veilingmeester
Autoveiling Nederland B.V.
e.berberovic@autoveiling.nl
+31 6 31979188

Mario Ackermans
Veilingmeester
Autoveiling Nederland B.V.
m.ackermans@autoveiling.nl
+31 416 320011

Harm Ophorst
Administratief Medewerker
Autoveiling Nederland B.V.
h.ophorst@autoveiling.nl
+31 416 320011

Michiel de Nijs
Administratief Medewerker
Autoveiling Nederland B.V.
m.denijs@autoveiling.nl
+31 6 416 320011

Jacco Koetsveld
Inspectieplanner
Autoinspectie Nederland B.V.
j.koetsveld@autoinspectie.nl
+31 6 46016010

Mark van Loon
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
m.vanloon@autoinspectie.nl
+31 6 31931988

Lars Vork
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
l.vork@autoinspectie.nl
+31 6 11872963

Remco van Elmpt
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
r.vanelmpt@autoinspectie.nl
+31 6 55876640

Harry Merkx
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
info@autoinspectie.nl
+31 416 283843

Roger Turlings
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
r.turlings@autoinspectie.nl
+31 6 55716888

Eric van den Brand
Directeur
AutoIT B.V.
e.vandenbrand@autoit.nl
+31 413 247088

Erwin Spierings
Project Manager
AutoIT B.V.
e.spierings@autoit.nl
+31 413 247088

Bij Autoveiling Nederland werken voornamelijk mensen met een automotive-hart. Wij verstaan als geen ander wat u wilt en bedoelt. Hieronder vindt u "the remarketing people" van de AVN Group, waar Autoveiling Nederland onderdeel van uit maakt. Mocht u specifieke vragen hebben, neem dan contact op met één van onderstaande medewerkers.

Jeroen van den Dikkenberg
Manager Back-Office & ICT
Autoveiling Nederland B.V.
j.vandendikkenberg@autoveiling.nl
+31 6 54288433

Eric van den Brand
Directeur
AutoIT B.V.
e.vandenbrand@autoit.nl
+31 413 247088

Walter Stoof
Business Development Manager
AVN Group B.V.
w.stoof@avngroup.eu
+31 6 51607528

Patrick Terschegget
Consultant Sales Solutions,
Erkend Register Taxateur
Autoveiling Nederland B.V.
p.terschegget@autoveiling.nl
+31 6 21982306

Hiddo Didden
Teammanager Inside Sales
Autoveiling Nederland B.V.
h.didden@autoveiling.nl
+31 6 53222375

Mario Ackermans
Veilingmeester
Autoveiling Nederland B.V.
m.ackermans@autoveiling.nl
+31 416 320011

Michiel de Nijs
Administratief Medewerker
Autoveiling Nederland B.V.
m.denijs@autoveiling.nl
+31 6 416 320011

Harm Ophorst
Administratief Medewerker
Autoveiling Nederland B.V.
h.ophorst@autoveiling.nl
+31 416 320011

Erwin Spierings
Project Manager
AutoIT B.V.
e.spierings@autoit.nl
+31 413 247088

Harry Merkx
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
info@autoinspectie.nl
+31 416 283843

Jacco Koetsveld
Inspectieplanner
Autoinspectie Nederland B.V.
j.koetsveld@autoinspectie.nl
+31 6 46016010

Mark van Loon
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
m.vanloon@autoinspectie.nl
+31 6 31931988

Lars Vork
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
l.vork@autoinspectie.nl
+31 6 11872963

Roger Turlings
Inspecteur
Autoinspectie Nederland B.V.
r.turlings@autoinspectie.nl
+31 6 55716888