ZOEKEN

Met het paasweekend voor de deur doet Autoveiling.nl iets unieks voor haar trouwe klanten. Bij Autoveiling.nl krijgt u normaal nooit eieren voor uw geld. Brengt u voor Pasen (4-4-21) 5 auto’s in, dan kost u dat maar 100! Daarnaast ontvangt u bij elke verkochte auto de eieren van ons cadeau. Zo gaat u het paasweekend in zoals het hoort en zorgen wij ervoor dat u het hoogste rendement draait op uw voertuigen.

“Voor ons een eitje, voor u een eitje” en dat terwijl wij op de achtergrond alles regelen. Voor maar (!) 20 euro per auto ontzorgen wij u helemaal en kunt u zich focussen op waar u dit jaar weer de eieren gaat verstoppen.

Kiest u ook liever geen eieren voor u geld? Meldt u dan middels onderstaand contactformulier aan. Zo gaat u samen met Autoveiling.nl een prachtig paasweekend tegemoet!

Meld u aan!

5 voertuigen (€100,- excl. BTW)10 voertuigen (€200,- excl. BTW)15 voertuigen (€300,- excl. BTW)